Czy wiesz, że jesteśmy również na Slacku? Dołącz do nas już teraz klikając tutaj!

Współpraca


Siema, tutaj Marcin! Cpp Polska to projekt, który ma trzy główne założenia: content, dobry content, tylko dobry content. W chwili obecnej zaczynamy od prostego bloga, ale w zamysłach chcemy utworzyć prawdziwe imperium! Może nam pomożesz?

Jeżeli chciałbyś do nas dołączyć, masz świetny pomysł, albo po prostu chcesz zgłosić literówkę, skorzystaj z naszego formularza kontaktowego.


Wsparcie


Nie, nie potrzebujemy Twoich pieniędzy :) Wesprzeć nasz projekt możesz na wiele innych sposobów. Zachęcamy do polubienia nas na facebooku oraz obserwowania na twitterze. Możesz również dołączyć do naszej grupy facebookowej, aby pomagać innym w rozwiązywaniu problemów, z którymi się zmagają.
Jeżeli podobają Ci się nasze treści, możesz udostępnić je w sieciach społecznościowych.


Google Analytics


No i mamy okrąglutki rok blogowania! :) Wykresy pną się do góry, a w raz z nimi wzrasta polska świadomość o C++. Co jakiś czas będę podrzucał tutaj zrzut z Google Analytics. Jeżeli chcesz znać aktualne liczby, skontaktuj się ze mną.

Google Analytics

Pssst! Używamy Cookies. Poprzez używanie naszego serwisu zgadzasz się na odczytywanie i zapisywanie Cookies w swojej przeglądarce.
Polityka Prywatności